Nasza Oferta

Agencja reklamowa

Naszą domeną jest umiejętność tworzenia skutecznych reklam, które przyciągają uwagę jak również będą generować zyski. Naszymi klientami są firmy, które cenią sobie przede wszystkim dobry i dopracowany produkt finalny. Personel, który składa się na zespół agencji, to krótko mówiąc specjaliści od reklamy z pasją.

Nasza Oferta

Drukarnia

Zakład Poligraficzny posiada nowoczesny park maszynowy, a w połączeniu z profesjonalnym studiem graficznym oraz z przystępną ceną w stosunku do jakości, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy kompleksową obsługę poligraficzną, poczynając od przygotowania projektu we własnym studiu graficznym, przez druk na najnowocześniejszych maszynach, aż po bogate uszlachetnianie i wykończenie danego produktu.

Nasza Oferta

Oznakowanie poziome

Oferujemy profesjonalne malowanie poziome dróg, parkingów, lotnisk, placów manewrowych oraz obiektów przemysłowych i sportowych. Malowanie hal, mostów i innej infrastruktury drogowej.

Nasza Oferta

Znaki drogowe

Wykonujemy znaki drogowe i kolejowe, oznakowanie osiedli i parkingów, miejski system informacji jak również nietypowe tablice. Ofertę naszą dopełniają standardowe oznakowania robót, znaki zwijane, osłony energochłonne, bariery, urządzenia sygnalizacyjne jak również urządzenia BRD w skład których wchodzą pachołki drogowe, lustra, tablice kierujące, zapory, azyle, progi zwalniające, aż po galanterię drogową.

Nasza Oferta

Tabliczki adresowe

Mamy do zaoferowania Państwu dwa rodzaje tabliczek SIM. Pierwsza z nich bazuje na oryginalnym podkładzie SIM. Jest to tabliczka wypukła, wyklejona z folii odblaskowej i zalaminowana. Druga propozycja to wersja ekonomiczna. Jest to tabliczka płaska, o wzmocnionych krawędziach, i ona również wyklejona jest z folii odblaskowej i zalaminowana.

O Nas

Nasz zespół ds. produkcji dołoży wszelkich starań, aby każde zadanie zostało wykonane perfekcyjnie i dostarczone zgodnie z harmonogramem. PrimDruk istnieje w branży poligraficznej od 1987 roku. Korzystamy z nowoczesnych technologii, co pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby Klientów i zapewnia wysoki standard wykonywanych prac. Biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania naszych Klientów cały czas doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę.

Nasza Misja

Działamy lokalnie jak i na odległość, a kontakt z nami jest łatwy, atmosfera współpracy przyjazna i profesjonalna. Zawsze mogą nas Państwo pytać o dowolne szczegóły, a my postaramy się doradzić najlepsze rozwiązania. Pracujemy na własnych maszynach i w stałym zespole. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy produkt, który opuszcza naszą drukarnię. Jesteśmy kreatywni, dokładni i odpowiedzialni. Klienci którzy zaufali PrimDruk, przeważnie wracają z zamówieniami przez lata.

Co robimy

Nasz zakład Poligraficzny posiada nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z profesjonalnym studiem graficznym oraz z przystępną ceną w stosunku do jakości jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy kompleksową obsługę poligraficzną, poczynając od przygotowania projektu we własnym studiu graficznym, przez druk na najnowocześniejszych maszynach, aż po bogate uszlachetnianie i wykończenie danego produktu.