Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to inaczej solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Druk Wielkoformatowy

Wizytówki

Choć komunikacja mobilna i elektroniczna wymiana informacji wydają się wszechobecne, nadal nieodłącznym elementem spotkań biznesowych pozostają wizytówki. Oczywiście rozwój technik druku cyfrowego i obróbki introligatorskiej pozwala na nadanie im mocno indywidualnego, czasem niezwykle wymyślnego, charakteru. Pomysłowość i wizja artystyczna twórców wizytówek mają jednak podstawowe zadanie – zainteresować i informować biznesowego partnera, któremu zostały wręczone.W naszej drukarni skupiamy się głównie na spełnianiu indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów, dlatego oferujemy tanie wizytówki, które jednocześnie są wykonywane w pełni profesjonalny sposób. Niezależnie jednak od mniej lub bardziej tradycyjnej formy, wizytówki muszą być jak najlepszej jakości, co podkreśla profesjonalizm Twojej firmy.

Druk Wielkoformatowy

Ulotki

Druk cyfrowy umożliwił znacznie obniżenie kosztów produkcji materiałów reklamowych. Dzięki temu niesłychanie popularne stały się ulotki. To najprostsza i jedna z najpopularniejszych form reklamy. Wręczane na ulicy, dodawane do prasy, czekające na klientów w punktach handlowych i usługowych – ulotki są wszędzie. Skuteczny przekaz reklamowy ulotki leży w jakości wykonania, łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz wielu opcjach formatów i zastosowanych materiałów.

Druk Wielkoformatowy

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to jedna z podstawowych form reklamy wizualnej. W zależności od potrzeb i sposobu użycia drukowane są na różnych podłożach. Jeśli mają być stosowane na zewnątrz (np. szyldy ścienne), najlepsze jest spienione PCV, jeśli będą wisiały w pomieszczeniach (np. podczas targów lub wystaw), wystarczy zwykła pianka. Mogą też być zrobione z mlecznej lub przezroczystej płyty plexi (np. w kasetonach). Drukarnia cyfrowa Vprint gwarantuje fachową pomoc i doradztwo w wyborze najodpowiedniejszej wersji tablic reklamowych oraz ich profesjonalną i szybką produkcję.

Druk Wielkoformatowy

Fototapety

Fototapety mogą być ozdobą każdego pomieszczenia. Ciekawe motywy z powodzeniem ozdobią pokój czy inne dowolne wnętrze w mieszkaniu, lub biurze. Decydując się na fototapetę, możemy sprawić, że aranżacja będzie oryginalna, a pokryta wydrukiem ściana będzie świetnie wpisywać się w ulubioną stylistykę nadającą całemu otoczeniu niezwykły klimat. Drukujemy na tapetach z naniesioną warstwą kleju dzięki czemu możemy je w łatwy sposób aplikować na ściany.

Druk Wielkoformatowy

Wycinanie z folii

Wycinanie ploterowe przydaje się, gdy Twoja firma potrzebuje oznakować służbowe samochody, okleić szyby i witryny sklepowe, ozdobić ściany lub przeszklenia w biurach i firmach. Komputerowe wycinanie pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu z materiałów samoprzylepnych, folii odblaskowych, fluorescencyjnych, folii do piaskowania. Logotypy, piktogramy, litery i liczby, znaki graficzne i wiele innych ciekawych elementów można w ten sposób wyprodukować szybko i bezproblemowo. Stosowana w Drukarni cyfrowej Vprint specjalistyczna technika transferu pozwala na bezpieczne przenoszenie nawet wysoce skomplikowanych wzorów, bez obawy ich zniszczenia.