Litery i kształty 3D

To efektowna forma reklamy przestrzennej. Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie. Tego typu oznakowanie cechuje się dużą elastycznością w doborze materiałów i sposobów wykończenia, ale także montażu do konstrukcji, ścian czy też płyt lub kasetonów.
Nieocenionym atutem jest brak ograniczenia tłem, dzięki czemu mogą idealnie wpisywać się w architekturę budynku, na którym są montowane. Dzięki przestrzennej formie z jednej strony stają się bardziej widoczne i wyróżniają się na tle innych oznakowań.

Wycinane przez Primdruk litery kształty –  np. loga firmowe  – najczęściej są wykonywane ze STYRODURU i malowane na dowolny kolor z palety RAL. Dodatkowo lico może być uszlachetnione np. plexi czy DIBONDEM.

Z pomocą frezarki CNC firmy LYNX jesteśmy w stanie wyciąć dowolny kształt z takich materiałów jak tworzywa sztuczne (PCV, plexi, HIPS), materiały drewnopochodne (MDF, HDF, OSB, płyta wiórowa), CORIAN, kompozyty, dibond, blachy stalowe i aluminiowe.

 

Nasze

Realizacje