Druk offsetowy

Technologia offsetowa daje nam możliwość najwyższej jakości druku, zarówno w kwestii odwzorowania kolorów drukowanego projektu, jak również zachowania wysokiej rozdzielczości, co pozwala na przeniesienie najmniejszych szczegółów na wydruk, zaprojektowanych przez grafika.

 

Druk Offsetowy

Książki

Wysokonakładowe drukowanie książek to nie lada zadanie wymaga odpowiedniego sprzętu, przygotowania oraz wiedzy. Wszystkie te elementy składają się na wysokiej jakości efekt finalny. Tylko profesjonalne podejście do tematu jest w stanie sprawić, że wydrukowana książka, zarówno w niewielkim, jak i dużym nakładzie osiągnie swój zamierzony sukces. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn, który pomaga w stworzeniu publikacji w dużym nakładzie, a tym samym oferuje wysokiej jakości usługę, jaką jest druk książki.

Druk Offsetowy

Broszury

To, co praktyczne, może być także estetyczne. Broszury, instrukcje czy gwarancje są zwykle uważnie przeglądane i stanowią istotną formę kontaktu klienta z firmą. Dobrze, gdy pozostawiają miłe wrażenie na odbiorcy, warto więc zadbać o ich wygląd w takim samym stopniu, co o treść. Proponujemy broszury szyte i spiralowane w formacie od A4 do A6, małe i duże nakłady.

Druk Offsetowy

Ulotki

Ulotki na papierze offsetowym od 90 do 250 g lub kredowym /mat lub połysk/ możemy uszlachetnić folią lub lakierem UV. Podrzuć nam projekt lub zdaj się na nas. My zajmiemy się resztą. Możesz liczyć na żywe kolory i precyzyjne wykończenie, które kontrolujemy na każdym etapie produkcji.

Druk Offsetowy

Opakowania

Opakowanie jest swego rodzaju wizytówką firmowego produktu. Jako ważny element strategii sprzedaży powinno jak najlepiej sprostać wymaganiom nabywców. Jeśli potrzebujesz tego rodzaju "wizytówki", zgłoś się do nas.

Druk Offsetowy

Gazety