Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to metoda druku przy pomocy maszyny drukarskiej, która tworzy obraz bezpośrednio na podstawie danych przesłanych z komputera bez użycia nośników pośrednich oraz form drukarskich, co pozwala zaoszczędzić na koszcie ich przygotowania i skrócić czas realizacji. Z tych samych względów możliwa jest niemal dowolna personalizacja (modyfikacja) każdej pojedynczej kopii drukowanych materiałów.

Szybki i tani druk cyfrowy, wykorzystujący nowoczesne technologie, to najlepsze rozwiązanie dla zleceń nisko nakładowych. Brak kosztów przygotowania druku sprawia, że realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Dysponujemy bardzo wydajną maszyną do druku cyfrowego, zdolną do drukowania na niemal każdym podłożu. Zamówiony w naszej drukarni druk cyfrowy charakteryzuję się wysoką jakością i dokładnością, a także wiernym odwzorowaniem kolorów zdefiniowanych w projekcie. Metoda druku cyfrowego znakomicie sprawdza się przy realizacji zamówień na wizytówki, ulotki, foldery lub teczki ofertowe. Jest najlepszym rozwiązaniem dla małych nakładów, a także dla zamówień z koniecznością wykonania personalizacji.

Druk Cyfrowy

Wizytówki

Choć komunikacja mobilna i elektroniczna wymiana informacji wydają się wszechobecne, nadal nieodłącznym elementem spotkań biznesowych pozostają wizytówki. Oczywiście rozwój technik druku cyfrowego i obróbki introligatorskiej pozwala na nadanie im mocno indywidualnego, czasem niezwykle wymyślnego, charakteru. Pomysłowość i wizja artystyczna twórców wizytówek mają jednak podstawowe zadanie – zainteresować i informować biznesowego partnera, któremu zostały wręczone.W naszej drukarni skupiamy się głównie na spełnianiu indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów, dlatego oferujemy tanie wizytówki, które jednocześnie są wykonywane w pełni profesjonalny sposób. Niezależnie jednak od mniej lub bardziej tradycyjnej formy, wizytówki muszą być jak najlepszej jakości, co podkreśla profesjonalizm Twojej firmy.

Druk Cyfrowy

Ulotki

Druk cyfrowy umożliwił znacznie obniżenie kosztów produkcji materiałów reklamowych. Dzięki temu niesłychanie popularne stały się ulotki. To najprostsza i jedna z najpopularniejszych form reklamy. Wręczane na ulicy, dodawane do prasy, czekające na klientów w punktach handlowych i usługowych – ulotki są wszędzie. Skuteczny przekaz reklamowy ulotki leży w jakości wykonania, łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz wielu opcjach formatów i zastosowanych materiałów.

Druk Cyfrowy

Katalogi / Broszury

Broszury i katalogi to jeden z najczęściej stosowanych materiałów reklamowych, w efektownej i profesjonalnej formie komunikujący zalety Twoich produktów lub usług. Druk cyfrowy pozwala na przygotowanie ich szybko, w przystępnych cenach i doskonałej jakości. Różne formaty, podłoża i sposoby oprawy, a przede wszystkim możliwość personalizacji – to zalety oferty druku broszur i katalogów.

Druk Cyfrowy

Etykiety

Etykiety wykorzystywane są powszechnie w wielu branżach. Służą do identyfikacji produktów oraz towarów. Stanowią one również bardzo ważny element w działaniach marketingowych i reklamowych. Dzięki dobrej etykiecie towar ma szansę wyróżnić się spośród innych i skupić na sobie uwagę konsumenta. Etykiety drukujemy na papierach oraz foliach samoprzylepnych w standardowych kształtach jak również wycinanych w skomplikowane wzory.

Druk Cyfrowy

Zaproszenia / Bilety

Oficjalne spotkania biznesowe, firmowe lub prywatne uroczystości okolicznościowe wymagają często oficjalnego zaproszenia. Dzięki temu zyskują na atrakcyjności i podkreślają elegancki, prestiżowy charakter imprezy. Mogą one mieć różną formę i treść, mogą być drukowane na różnego rodzaju papierze i w różnym kształcie i wielkości.