Category Home One Slider

Tabliczki adresowe

Mamy do zaoferowania Państwu dwa rodzaje tabliczek SIM. Pierwsza z nich bazuje na oryginalnym podkładzie SIM. Jest to tabliczka wypukła, wyklejona z folii odblaskowej i zalaminowana. Druga propozycja to wersja ekonomiczna. Jest to tabliczka płaska, o wzmocnionych krawędziach, i ona również wyklejona jest z folii odblaskowej i zalaminowana.

Pionowe oznakowanie dróg

Nasza oferta obejmuje również wykonywanie znaków drogowych i kolejowych, oznakowanie osiedli i parkingów, miejski system informacji jak również nietypowe tablice. Naszą ofertę dopełniają standardowe oznakowania robót, znaki zwijane, osłony energochłonne, bariery, urządzenia sygnalizacyjne jak również urządzenia BRD w skład których wchodzą pachołki drogowe, lustra, tablice kierujące, zapory, azyle, progi zwalniające, aż po galanterię drogową.

Poziome oznakowanie dróg

Oznakowanie poziome dróg ma ogromne znaczenie zarówno dla organizacji ruchu drogowego, jak i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim jego uczestnikom. Właśnie dlatego tak ważne jest, by było prawidłowo wykonane. Oferujemy profesjonalne malowanie poziome dróg, parkingów, lotnisk, placów manewrowych oraz obiektów przemysłowych i sportowych. Malowanie hal, mostów i innej infrastruktury drogowej.